| NoNameNoName a întrebat:

Ce va doriti : Fata sau Baiat, sau, 2 Fete. sau 2 Baieti? ( Gemeni sau nu? ) sau o Fata si un Baiat...(Gemeni sau nu? ) Si ce nume ati alege pentru prichindei vostrii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Imi doresc ca pe viitor sa am o singura fetita, dar daca Dumnezeu ma va binecuvanta cu un baietel, nu-i nici o problema, sau fie ca mi-ar darui gemeni
sau chiar sa nu fie gemeni, eu tot o sa ma bucur.
Casa omului fara copii, e casa pustie!
Te pup!

11 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Îmi doresc să am un băiat, pentru că fetele sunt mult prea finuţe şi sincer, mă cam sperie. I-aş pune numele Hiroshi, care înseamnă generos.

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

3 copii=2fete,1baiat.

| Andradutsa a răspuns:

Eu una as dori o fetita. pentru ca sunt foarte gingase si sensibile, iar ca nume, imi plac foarte mult: Taisya, Cataleya (nume de orhidee), si Maria :X

| NoNameNoName explică:

Multumesc pentru Raspunsul tau.

| NoNameNoName explică:

Va Multumesc pentru Raspunsurile voastre...

| NoNameNoName explică:

Ce frumos... Multumesc pentru Raspunsul tau, Maria.

| NoNameNoName explică:

Ai mare Dreptate, ingerinfrant. Iti e Casa Pustie, daca nu ai copil.
Multumesc pentru Raspunsul tau. Dar la Nume nu te-ai gandit? Indiferent daca e Fetita sau Baietel...
Te pup si eu!

| 2PacKilluminati a răspuns:

Trei baieti:Caddy, Tataee si Uzzi

| angishik a răspuns:

Un baiat si o fata, nu gemeni, si ca nume : serban radu, angela elizabeth happy sper ca te-am ajutat happybig grin

| No1Limit1 a răspuns:

Baiat si Numele de Yee-Jun.

| Maria030797 a răspuns:

Eu imi doresc o fata si un baiat, sa nu fie gemeni. Pe baiat sa il cheme Andrei Bogdan, iar pe fetita Gabriela Maria.