| smileyface a întrebat:

Ce copil va doriti (fata/baiat) si ce nume va plac?

Răspuns Câştigător
| Miss Sintetic a răspuns:

Eu vreau 2 gemeni {fata si baiat} si as vrea ca pe fata sa o cheme Sophia Helena Carllotte si pe baiat Maximus Alexander. Genial nu? laughing)

32 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cam multe nume straine, sunt bucuroasa ca numele baiatului meu e in lista preferintelor. Mie imi plac asa, fara ordine: Rares, Horia, Traian, Calin, Mihnea, Tudor iar la fete Miruna, Smaranda, Sanziana, si doua de imprumutat, Tomina si Noelia.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Important este sa doriti acel copil, pentru al putea iubi si ingriji corespunzator. Sexul cred ca conteaza prea putin, important este sa fie sanatosi si sa va bucurati de ei. Cat despre ce prenume imi plac acele prenume in care ei isi pot sarbatori crestineste ziua. Un exemplu ar fi ''Stefan, Vasile, Ion, care sunt in preajma sarbatorilor de iarna.

| Razvan a răspuns:

2 baieti. Daca mai sunt si gemeni e si mai binehee hee
De fete sa nu audI don't want to see
Ca nume imi place la nebunie Mihai si Dragosday dreaming

Abh
| Abh a răspuns:

Eu nu am avut " pretentii" in ce priveste sexul copiilor. Am doua fete si sunt foarte multumita.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Baiatlove struckpoi nume mai multe.cum ar fi, david-alexandru, mihnea-sebastian, edward-serban etc imi plac combinatiile de 2 nume.

| cosima11 a răspuns:

Fetita:X [Dalia] sau Nadine-Laviniathinkinghee hee
si baietelu`.thinking ma mai gandesc la numele lui laughing:p dar mie imi place foarte mult Serban big grin

| madalicious a răspuns:

Baiat, ce nume i-as pune? Simplu!big grin Numele primei mele iubiri : Paul.laughing

| Ana213 a răspuns:

Imi doresc 2 baieti si o fata happy

| Klara a răspuns:

Si fata si baiat.si daca e fata, Sofia si daca e baiat Andrei.

| RainDrop a răspuns:

Cum zice sintetic, pe fata as numio Amber, si pe baiat, hmmm...Matthew laughing

| Alice_6278 a răspuns:

Ce mia da Dumnezeu.asa as vrea o fata si un baiat pe baiat sal keme leonardo iar pe fata Alejandra.

| versavia a răspuns:

Am baietel il cheama alexandru si este o scumpete de copil.

| Kassandra1408 a răspuns:

Un baietel si o fetita happy De preferinta gemeni ca este randul generatiei mele sa ii faca big grin Hmm. Am o lista cu nume de la SIms- imi plac Oscar, David, Gabriel, Jullian, Ben, Nathan, Simon, Hades happy Iar pentru fete...Lilith, Serena, Olivia, Samantha, Jewel, Agatha, Alice, DOlce.

| lorenutza55 a răspuns:

Eu as vreao un baiat si o fata, dar pot fi si doua fete sau 2 baieti.indiferent.sunt o gramada de nume care imi plac.nu intru in detalii acumlaughing

| LCD a răspuns:

Eu vreau baiat big grin
baietii isi iubesc mai mult mamaele...adica au simtul apararii happy
e mai fain baiat big grin

| apshyxiation a răspuns:

Baiat/fata grea decizie intr-un fel baiat ca totusi parca as sti ce sfaturi a`i da. in privinta la o fata nu stiu ca n-am avut nici macar o sora stiu ceva de ele da in fine ar fi o experienta placuta poate costisitoare cine stie sau 2 de odata asa nu sa`ar stimti singuri acum ce`o iesi asta e no sa dau avort daca e fata sau ceva de genu dar in principiu baiat :d

| Nita a răspuns:

Nu conteaza ce e... sanatos sa fie

| Nita a răspuns:

Nu conteaza, numai armata sa faca laughing

| alice_5598 a răspuns:

Baiat
robert
cristi
andrei
bogdan
etc

| chocolatte a răspuns:

Poi imi doresc si fata si baiat si daca ar fi gemeni ar fi super! Ca nume le-as pune pentru fata - Amalia, Amelie, Nicole sau Teodora iar pentru baiat- Bogdan, Andrei.etc

| iöиi a răspuns:

Eu as vrea 2 fete si 1 baiat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In era "Hannah Montana" sunt fericita ca am baieti. Ben 10 si bakugan-ii sunt mai digerabili pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau un baiat ( Marius/Catalin/Bogdan) si o fata (Isabela/Laura/Nadine)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata si-un baiat; carla si ovidiu laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gemenibig grin (nu conteaza daca fete sau baieti:Alexandra si Diana sau Daniel si Ionut)tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 baieti si o fetita alex, antoniu si daria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi doresc doua gemene si as vrea sa se numeasca ana si beatris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiat ...Aris

| Valentina00 a răspuns:

Eu mi-asi dori fata ...numele ei sa fie :patrisia prescurtarea patty. jasmine .vanessa.etcbig grin