| Bianca598 a întrebat:

Baieti, pe voi va deranjeaza daca o fata intr-o relatie e prea posesiva? Adica acum o luna am fost cu un baiat si mi-a spus ca vrea sa ne despratim pentru ca sunt prea posesiva si m-a rugat sa ramanem in continuare foarte buni prieteni si sa iesim doar ca de cand ne-am despartit nu a mai incercat deloc sa vorbeasca cu mine si mi se pare un pic ciudat pentru ca el a spus ca vrea sa ne vedem in continuare... Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu cred ca de-abia a asteptat sa fie liber... Poate ca motivul invocat a fost doar un șiretlic, un mod de a scăpa din "mrejele" tale.Nu cred eu că la varsta ta ai fost atat de posesivă pe cat afirmă el. Nu se poate. Baiatul a ascuns ceva. Motive se gasesc destule daca vrei sa scapi de cineva...Da-l incolo, doar nu o sa suferi ori sa-ti faci inimă rea, după unul care te-a mintit!

3 răspunsuri:
| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Baieti sunt genul ala independenti, nu le place sa fie luati la intrebari despre lucrurile pe care le fac, crede-ma ca daca il stresezi cu telefoanele nu il ti langa tine ci il indepartezi, daca el vrea sa te insele o va face si in fata ta, nu trebuie sa il ti din scurt, bineinteles ca noi femeile asa suntem dar putem fi si mai inteligente decat baieti si sa ne dam seama ce vor! lasa-l un timp in pace sa te caute el, si o sa vezi ca va fi bine!

| Lokos a răspuns:

A zis sa ramaneti prieteni si sa tineti legatura in continuare doar ca sa nu ai ce spune pe moment sau ca sa nu te supere.Crede-ma, cand exista o problema la fata, care baiatului nu-i place, nu va mai exista legatura intre ei happy o perioada cel putin

| fwnky a răspuns:

Desigur deranjeaza. Si nu numai pe noi baietii ne deranjeaza, sa fim seriosi ca si voi fetele va simtiti sufocate la un moment daca insistam cu ce nu va convine. Probabil ca problema, in cazul vostru, vine din partea lui daca nu a stiut/vrut sa remedieze problema si a zis ca ramaneti prieteni desi nu te mai baga in seama. Mult noroc!