| flory007 a întrebat:

Buna cum aflu daca parintii mei sunt parintii mei naturali? Presimt asta de foarte mult timp si de curand niste oameni mi-au spus ca nu seman cu parintii sau cu fratii mei.

6 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Ii poti intrebare direct, nu cred ca ar trebui sa iti ascunda asta. Nici eu nu seman cu parintii mei. Doar la ochi, care culoarea lor nu este una foarte rara si e ceva normal. Nu ai motiv sa te panichezi. Ar trebui sa porti o discutie cu ei pe tema asta. Mult noroc!

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Buna,
La medicul tau de familie trebuie sa mergi. Iti va spune unde sa mergi ca sa faci testul ADN. In plus, pe certificatul de nastere ai dovada.

| AleAlex18 a răspuns:

Le spui parintilor tai sa iti spuna adevarul sau faci un test ADN

| flory007 explică (pentru AleAlex18):

Tatal meu cred ca are tulburari de comportament si cred ca as inrautati relatia familiei mai mult decat este acum. Si cu mama niciodata nu am avut o relatie buna

| Sexyfoxy2003 a răspuns:

Test de sânge.Va faceți sângele și comparați rezultatele.Ar trebuii sa functioneze

| AlexBoy03 a răspuns:

Pai daca nu vrei sa ii intrebi direct, poti incerca sa cauti actele de adoptie sau ceva.