| Giinger a întrebat:

Credeti ca exista oameni supra-naturali?

3 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Nu nu exista oameni supra-naturali. Dar exista oameni supra-omenesti.
Deasupra celor simpli...cei care au "abilitati" speciale.sau au ce au si cei normali, dar mai dezvoltate. Unii rezist la durere. poti sa le faci orice si nu patesc nimic si nu sangereaza, altii au forte mari ca pot face lucruri uimitoare, altii au o memorie incredibila.
Conteaza cum privesc ei lumea. Eu unul o privesc in imagini si cifre, nu ca pe un film. ajuta mult. Supra-natural ar insemna ceva ce apartine imaginatiei. Oricum.sanse sa existe...destul de mici happy prea mici.

| FallingInReverse89x a răspuns:

Ai auzit de Eleonora Zugun? :)
Eu cred că există, mai ales că această întâmplare se bazează pe un fapt real, dacă mai vrei, mai citeşte despre Eleonora.

http://diasporaonline.info/......cului.html

| madutza90 a răspuns:

Eu personal nu cred in astfel de lucruri...