| Biby a întrebat:

Cum sa ii spun unui baiat din clasa ca il plac?
Sunt foarte TIMIDA!

Răspuns Câştigător
| NaughtyGirl a răspuns:

Incearca s-o iei pe ocolite. Ex:
-Incearca sa planifici un scenariu impreuna cu prietena ta cea mai buna: sa alergi prin clasa(se face ca te alearga prietena ta) si sa dai din greseala peste el.Sa iti ceri scuze si sa intri in vorba cu el. Sper ca iti e folositor sfatul meu.Succes!

10 răspunsuri:
| Anonim69 a răspuns:

Pai.cum am pus si eu o intrebare.nu trebuie sa fii timida, chiar pierzi cu asta.stiu asta de pe propria piele.Fii mai apriga asa...lasa timiditatea de`o parte.gandeste te ca trebuie sa devi o fata rea...si sa ti indeplinesti misiunea. spune`i sincer: frate, te plac.aia e acum.nu ai dat in cap cuiva.eu pe principiul asta merg, nu de fiecare data imi iese dar de cele mai multe ori am castigat! baftaaa

| Cubulets a răspuns:

Pai cand eram ca tine in clasa a patra imi placea si mie de un baiat dar coincidenta era ca si lui ii placea de mine si si eu eram timida dar tot el a venit la mine si...

| Ford a răspuns:

Te comporti mai frumos cu el si ar trebui sa observe ca il tratezi deosebit. Dupaia ramai intr-un loc mai ferit de omeni cu el, mai vorbiti putin, lasati un moment de tacere, si dupa aia te apropii usor de el...Se prinde el sigur ca doar nu e castor.

| WalterWhite a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui dai de inteles vorbeste cu el, fa gesturi si isi va da seama!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea mica pentru o relatie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepi cu o conversatie simpla (de preferat sa vorbesti despre ceva cei place ) apoi din ce mai mult...adika il inviti ...stiu si eu la o facea sau un suc tongue

| oAnna a răspuns:

Nu ii spune ca il placi, ca suna aiurea sa ii spuna o fata la un baiat...asteapta si lasa l pe el ca el trebuie sa o faca daca chiar te place

| dsada_7693 a răspuns:

Pai poti face sa-ti placa de mine:Sblushing

| dsada_7693 a răspuns:

Pai ne putem impretenii noi daca vreibig grinpoate iti place de mineblushing