| IIIx333III a întrebat:

Sunt impreuna cu iubitul meu de putin timp, 1 luna. Dar pot sa spun ca tin la el foarte mult, il iubesc. Este cu 2 ani si jumatate mai mare ca mine, dar asta nu stiu daca conteaza atat de mult. Azi dimineata l-am sunat si l-am intrebat ce face, pe unde iesim azi afara, si a spus ca nu poate sa iasa, ca se duce cu baietii la fotbal. I-am zis ok, pentru ca ii dau libertate cat vrea el, si o iesire cu baietii nu are ce sa strice. Doar ca pe la ora 5, cand eu eram cu mama si niste prieteni de familie la o terasa, mi-au dat mesaje vreo 2 - 3 persoane si mi-au spus ca sunt in parc mai multi, ca iubitul meu sta doar cu o fata, o ia de mana, o ia in brate. Normal ca am ramas masca. straight face Apoi, i-am trimis mesaj unei prietene care era afara cu el, si i-am spus sa ii transmita ca nu vreau sa ma mai sune niciodata. A zis ca fata respectiva are iubit, si ca sunt plecati toti trei pana la magazin. Apoi, a zis ca au venit inapoi, sa vorbesc cu iubitul meu. I-am zis ca daca vrea ceva, ma suna el. Si cand o sa vina acasa, probabil o sa incerce sa ma sune. Cred ca o sa ii raspund, sa vad ce are de zis, pentru ca totusi il iubesc si merita asta. Dar ce sa fac? Daca minte? Daca spune adevarul? Ce ar trebui sa fac? sad. Sufar, da, dar am invatat sa nu mai arat asta. oh go on Scuze daca v-am plictisit cu povestea asta, cine ma poate ajuta, in orice fel, e bine venit.winking Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii sunt vanatori. In general vorbind, nu te lasa dusa de val de la primul zambet sau prima vorba frumoasa. Complimentele si privirile strengarete sunt armele pe care ei le folosesc cand cuceresc fetele si sincer nu le cuceresc neaparat pentru ca sunt indragostiti...au si alte scopuri happy.
Incearca sa te indragostesti mai greu, dupa ce cunosti omul bine, altfel exista posibilitatea sa suferi, sa traiesti dezamagiri

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Afla daca a sarutat-o sau nu.Eu zic sa mai astepti cateva luni si sa-i spui ca nu ar trebui sa-imai puna pe baieti in locul tau!

| expertulginecolog a răspuns:

Sincer nu te lasa coplesita incearca pe cit posibil sa il urmaresti sa vezi cam ce face daca minte incearca sa il tragi de limba intr-ul fel SAU ia-l direct intrabal daca mai vrea cu tine sa lase fata respectiva eu personal iti tin pumnii cu relatia sper sa continue multa bafta!

| ftw a răspuns:

Crucificareeeeeeeeeeeee!