| anonim_4396 a întrebat:

Voua vi se pare normal ca iubitul meu sa vorbeasca cu alte fete pe mess, pe telefon si prin mesaje? eu consider ca atata timp cat eu nu vorbesc cu alti baieti, adica ii refuz avansurile si flirturile, ar trebui sa se abtina si el. Si ma deranja foarte mult ca pe o tipa o intreba daca vrea sa o sune sau sa vorbeasca cu ea prin mesaje. In schimb pe mine nu ma suna aproape deloc. Numai prin mesaje vorbim. Niciodata nu ma suna spunand 'am vrut doar sa-ti aud vocea'. Nu mi se pare normal comportamentul lui fata de mine, de iubita lui. Totusi suntem impreuna de 6 luni. Ar trebui sa ma curteze mai mult. Nici macar la o prajitura nu m-a scos de cand suntem impreuna. Mereu eu mi-am platit partea cand veneam cu initiativa sa iesim sa mancam ceva. Si nu-i vorba ca n-are bani. Are salar si baga bani destul de des si la aparate. Nu vreau sa par o rasfatata dar si parintii mei au zis ca nu-i normal comportamentul lui. Voi ce credeti? sad

Răspuns Câştigător
| CrissIoana a răspuns:

Mai bine ai renunta la el de pe acum.
Timpul trece si o sa-ti fie tot mai greu sa pui punct relatiei.
Nu accepta un astfel de comportament din partea nimanui!
Fii tu cea desteapta, nu-l lasa sa-si bata joc. Meriti mai mult happy

10 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Nu te respecta, si nici nu prea tine la tine.Mai bine lasa-l singur sa vorbeasca cat o vrea.De ce sa te agati de ceva care nu merita? Si cu faza cu aparatele e ingrijoratoare.

| mona a răspuns:

Nu mi se pare normal

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Pe scurt, nu te merita. De ce continui sa fii cu el daca vezi ca se poarta asa?

| timeea7 a răspuns:

Clar nu e in regula.Nu e normal sa vorbeasca cu alte fete, tie ar trebui sa iti dedice timpul lui, nu altora. Iarasi partea cu iesitul la o prajitura nu mi se pare normala.Adica nu zic ca trebuie sa iti plateasca el mereu, dar nici chiar asa.Deci ce sa zic, da-i papucii!

| Exilee a răspuns:

E clar. Ti-ai gasit o bestie.

| sayWhaaat a răspuns:

E jalnic prietenul tau, mai bine da-te acum la o parte...
Sunt aproape convins ca el are mai multe relatii d-astea in acelasi timp, si e un nesimtit ca nu te scoate nicaieri...

| Ajutatorool a răspuns:

Cand esti intr-o relatie cel mai bine e sa te calugaresti, sa nu cumva sa se mai uite sau sa vorbeasca alta femeie cu tine vreodata. Sa ai numai prieteni baieti si sa fie cea mai mare poponareala din galaxie.

| Deyutza1039 a răspuns:

Nu te merita! Tu esti o fata frumoasa (cel putin asa vad in poza) si meriti un baiat care sa te iubeasca si sa te respecte. Nu numai tu, toate fetele merita asta si nici un "baiat" ca sa nu zic bou nu trebuie sa stea impreuna cu o fata si sa nu o iubeasca!
Desparte-te de el! Fa- tu si arata-i ca nu esti proasta lui, si ca nu esti tu cea care trebuie sa indure!

| CGF31 a răspuns:

Buna!
Am impresia ca te tine de fata oficiala ca sa aiba si el o prietena ca sa nu fie singur. Nu e normal ceea ce face, deci nu te apreciaza la adevarata ta valoare!

| uncovrig a răspuns:

Salut! Cine vrea sa faca niste banuti va ofer cateva site-uri prin care dai click pe niste reclame si faci bani, nu ai sa faci bani din prima zi, dar daca intri in fiecare zi strangi o suma frumusica, ca sa castigi mai multi bani trebuie sa ai referrali, pe ei ii cumperi tot cu bani si la fiecare click dat de ei pe o reclama vei primi de 5 ori valoarea pe o reclama vazuta de tine. Intrati pe linkurile de mai jos, copiati-le si inregistrati-va:
http://goo.gl/FaH4J (neobux)
http://goo.gl/P9JgQ (nerdbux)
http://goo.gl/y4ow6 (paidviewpoint)
http://www.clixsense.com/? 5505210
P.S: toate platesc, daca aveti probleme sau nu intelegeti ceva dati-mi un mesaj