| SabiiiXD a întrebat:

Daca cineva m`a placut acum un an,e posibil sa ma placa si acum macar putin? Cand eram la scoala imi spuneau colegele ca se uita cateodata la mine, dar eu am observat ca se holbeaza la mai multe fete,nu doar la mine oh go on si in fine,noi am fost prieteni o perioada, dar acum nu mai vorbim ..Si nu ma mai baga in seama. straight face Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca a facut o obsesie pentru tine acum un an, acum e normal sa i mai placa inca de tine

| neutrino a răspuns:

Tu spera mai departe pana te vindeci.

Răspuns utilizator avertizat
| ƒαηтαѕу a răspuns:

Pai,depinde...
Poate sa nu te mai placa..sau poate sa te placa...sa stii mai bine il abordezi adica ii dai de inteles daca te mai place ..cum ar veni il intrebi dar foarte discret!

| Sarah64 a răspuns:

Paiii....depinde..in caz de te place si nu mai vrea sa recunoasca vrea decat sati atraga atentia j sa te faca geloasa... in caz de nu te place eu il inteleg...un an. sincer nimeni n-ar astepta atat chiar daca este persoana iubita sa fim serios; oo3
Bafta