| Oana424 a întrebat:

Daca un baiat de comporta mai dragut cu mine decat cu alte fete, si imi cere numarul de telefon, inseamna ca s-ar putea sa ma placa?

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Categoric!

| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca s-ar putea sa te placa cu capul pe perna lui. Te crede poate mai naiva. Ceea ce nu cred ca greseste, avand in vedere intrebarea ta.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Te vrea in patul lui naivo

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca da. Se pare ca pe tine te-a remarcat dintre celelalte fete si din acest motiv doreste ca voi 2 sa deveniti cel putin prieteni. Succes!

| WaterDrop a răspuns:

Te place sau doar profita de tine ca esti mai naiva.Afli tu pe viitor daca erai doar naiva, momentan ramanem la "te place".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Dar de cele mai multe ori atunci cand iti place de un baiat tu ai impresia ca se poarta mai frumos cu tine.

| antoniaidk a răspuns:

Normal!

| Tirana_Nentori_1918 a răspuns:

Cam da... Fi mai... mai "neatenta" si nu ii zice direct in fata sau asa ceva... Asteapta-l pe el sa faca prima miscare

| AntonDemian a răspuns:

Nu inseamna ca vrea sa iti faca o farsa la telefon si se poarta frumos sa nu iti dai seama :-)