| SmQaLeXuTzz a întrebat:

am o intrebare pentru fete. Daca un baiat s-ar baga in seama cu voi pe facebook si v-ar cere numarul de telefon, ati vorbi cu el si ia-ti da numarul daca nati simti nici un pic de atractie de la acel baiat?

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

In nici un caz. Asa gasesti tot felul de dezaxati, pedofili si asa mai departe. Nu cunosti omul indeajuns fata in fata, dar pe net unde poate pune poze false sau mai stiu eu ce. Deci NU!

| J0B0MAT a răspuns:

Nu as da numarul unui strain.Ar putea sa ti-l dea el pe al lui daca ar vrea ceva serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tip ți-ar cere numărul de telefon dacă ar vedea cum scrii...

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Eu nu aș băga în seamă un tip ce mă conectează pe facebook, și în nici un caz nu i-as da numărul meu de telefon, eu cred ca l-as bloca, pentru ca tipii pe facebook sunt de obicei cei ce sunt disperați și un fel handicapați.

| Divy a răspuns (pentru FrumusicaSufletista):

Moooor rolling on the floor și parțial ai dreptate laughing