| roxyana03 a întrebat:

Buna dau funda+vot

am stat cu un baiat de la mine din calsa, ne cunosteam mai de mult,, cand a inceput scoala, am inceput o relatie, am tinut si tin mult la el, ne-am despartit, am incercat sa ne inpacam, dar el nu mai vrea, am vb cu el, fata`n fata, si la tele, i-am explicat a zis ca el isi doreste mult mai mult intr-o relatie "iar eu nu"am incercat sa vb sa-i explic, a zis ca nu vrea sa se mai indragosteasca de mine, pentru ca nu vrea sasi bata joc de mine. chiar tin mult la el, el e dif. fumeza, bea, dar imi place de el, stiu sa se comporte cu o fata. ce sa fac? mai are un coleg se intelege super cu el, colegul nostru, se tine dupa mine, si imi tot cere nr, se roaga de mine de 2 zile, ce sa fac? ar fi bine sa il dau? "apropo nu vreau sa`mi fac alt prieten",,, de colegul ala al nostru nu`mi place, dar ne intelegem bine... ce sa fac? ajutor? Funda+vot, cum asi putea sa-l fac gelos, sau sai atrag cumva atentia? eu am 14 ani jumate, iar el 15 jumatesad

1 răspuns:
| RaduPhantom a răspuns:

Nu te-as sfatui sa te impaci cu el dar nici sa te implici intr-o relatie cu prietenul sau. Dar aici depinde de ce decizi tu ...numarul il poti da, ii spui ca mai mult decat prieteni nu vrei sa fiti, iar cu fostul iubit nu stiu, tu decizi daca vrei sa dai mai mult sau nu. Bafta