| alecsutzza023 a întrebat:

Buna dau funda+vot

am stat cu un baiat de la mine din calsa, ne cunosteam mai de mult,, cand a inceput scoala, am inceput o relatie, am tinut si tin mult la el, ne-am despartit, am incercat sa ne inpacam, dar el nu mai vrea, am vb cu el, fata`n fata, si la tele, i-am explicat a zis ca el isi doreste mult mai mult intr-o relatie "iar eu nu"am incercat sa vb sa-i explic, a zis ca nu vrea sa se mai indragosteasca de mine, pentru ca nu vrea sasi bata joc de mine. chiar tin mult la el, el e dif. fumeza, bea, dar imi place de el, stiu sa se comporte cu o fata. ce sa fac? mai are un coleg se intelege super cu el, colegul nostru, se tine dupa mine, si imi tot cere nr, se roaga de mine de 2 zile, ce sa fac? ar fi bine sa il dau? "apropo nu vreau sa`mi fac alt prieten",,, de colegul ala al nostru nu`mi place, dar ne intelegem bine... ce sa fac? ajutor? Funda+vot, cum asi putea sa-l fac gelos, sau sai atrag cumva atentia?crying

1 răspuns:
| ignore a răspuns:

Nu il da pentru ca el o sa isi faca iluzi si o sa sufere colegul tau. atentai poti sa eu atragi cu alt b sa te faci mai frumos nu stiu. dar din moment ce el nu te mai vrea nu ai cf.