| dianaxxxice a întrebat:

Buna dragii mei, am o intrebare sa v-o adresez, atit pentru baieti cit si pentru fete. Se apropie ziua de nastere a surorii mele mai mari, implineste 19 ani. Cum credeti care ar fi cel mai potrivit cadou? Ce anume imi recomandati? As dori sa raspundeti serios, fara glume. Multumesc! Fundita!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna! Îi poti cumpăra niste bijuterii frumoase de la avon, au ei pe acolo niste seturi drăguțe si nu sunt asa scumpe, si pentru o fată de 19 ani sunt chiar potrivite. Sper că te am putut ajuta cu o idee, asa ar m ai fii tu o cunosti bine pe sora ta si stii ce preferă ea in materie de machiaj, au seturi de farduri, pudre fonduri de ten, rujuri dar toate depind de forma feței si textura tenului ei, dacă are ten mixt, gras, rimelurile pot fii incă o alegere bună de cadou, cele de volum, supershock, cele pentru gene lungi, gene intoarse, etc, ar m ai fii o idee de cadou. Ai putea face un tablou inrămat cu poza voastră, doar voi două, multă sănătate tie si sorei tale.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Parfumuri din nou sunt o alegere bună pentru cadouri, m ai ales sorei tale intrucit stii sigur ce îi place. pantofii pot fii si ei o idee de cadou ca de altfel si hainele, intrucit vara este sezonul reducerilor poti alege dintr o gamă variată de haine si pantofi din cele m ai frumoase culori si cu tocuri ametitoare, fetele adoră tocurile si platformele cit m ai inalte.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna! Multumesc mult pentru fundă, ce i ai luat?

| Aurel_Puma_1999 a răspuns:

Eu cred ca cel mai potrivit cadou este un tort, un inel de aur, argint sau ceva mai scump... Funda?

| LonelyMan16 a răspuns:

Pai i-ai putea lua un buchet de trandafiri.Sau sa-i faci o felicitare u.u bafta.

| JUnktw210 a răspuns:

Mai bine ii dai bani ca cine stie poate nu ii place ce ii daruiesti, asa ca ii dai bani si isi cumpara ia ce doreste :d