| RonaRona a întrebat:

Se apropie ziua surorii mele. Ce să îi fac cadou?
PS Împlinește 8 ani. Vreau ceva mai potrivit pentru vârsta ei.

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Gandeste-te, la varsta ei ce ti-a placut tie?
Un cadou nu trebuie sa fie scump, dar sa fie placut si e bine sa fie si de folos.
Sa-i fie si o amintire frumoasa...

| Adry05 a răspuns:

Ia-i un joc gen Roata olarului, mesterul Manole etc.

| Violleta2022 a răspuns:

O papusa Barbie, ori o casuta pentru papusa daca are prea multe pappusi.

| anamariarot a răspuns:

Intreab-o care e desenul ei preferat si ii poti lua o jucarie de plus care sa reprezinte un personaj din desenul respectiv, un puzzle cu acele desene, o carte frumoasa de colorat, niste bilete la cinema la un film animat, o chestie de asta: http://www.aoro.ro/ep-line/frozen-eau-de-toilette-pentru-copii/, niste pijamale pufoase...

| Staind a răspuns:

Un urs imens.

| Deliiiia a răspuns:

Un jurnal cu cheita cred ca i-ar placea.

| KillerMDFK a răspuns:

Un pachet de p... (plastelina ) daca nu stiai ce

| Neagu_Clara_2001 a răspuns:

Poti sa ii cumperi... O rochitta sau ceva de domnisoare, mie imi placeau foarte mult rochitele pe atunci.

| Voorhees a răspuns:

Barbie happy

| Florin_Catalin_1998_76Bq a răspuns:

Un ursulet cat ea

| Giorgian2001 a răspuns:

Dai ceva pe care sa îl folosiți amândoi se distrează mai mult asa.

| AbracadabraxD a răspuns:

Exprima-ti iubirea de frate, si un cadou un lantisor sau o bratara.