| Melissa7 a întrebat:

Buna dragilor.
Am nevoie de ajutorul vostru
Sărbătorile de iarnă le voi petrece la părinții iubitului meu, care locuiesc în Valencia de peste 10ani.Asta este si prima oară când îi voi cunoaște.
Intrebarea mea este ce cadouri sa le iau, atât lor cât și surorii lui.
Dau funda

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Nu face cumparaturi singura si sfatuieste-te cu iubitul tau, avand in vedere ca este prima oara cand ii cunosti- cel mai bine mergi pe mana lui.
Succes.

| Freya1 a răspuns:

Mai bine iti intrebi iubitul si faceti cumparaturile impreuna deoarece el trebuie sa stie mai bine ce vrea familia lui.Incearca sa cumperi ceva ce ei nu gasesc acolo ceva dragur ca pentru o doamna si o domnisoara probabil

| HadesSs a răspuns:

Pai pentru mama soacra trebuie neaparat un buchet de flori pentru a face impresia buna, iar apoi poti sa le iei impreuna ceva casnica, ceva ce au nevoie in casa il poti intreba pe iubitul tau, surioara nu stiu ce varsta are asa ca nu te pot sfatui happy

| cyupaku a răspuns:

Nu fa cumparaturi de capul tau ca s-ar putea sa o dai in bara, mergi cu iubi si luati cadourile