| Estrellita a întrebat:

dupa cum stiti, se apropie Valentine's day si nu stiu ce sa-i iau prietenului meu. ma puteti ajuta plss? ma gandeam la ceva personalizat. dar nu pot sa ma hotarasc.multumesc frumos
PS : am 15 ani

Răspuns Câştigător
| Rachel a răspuns:

Ii poti da o felicitare facuta de tine... un parfum care sa fie impachetat personalizat:cu o funda, cu o panza rosie, din astea. Funda?

4 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Daca ii place fotbalu i-ai un tricou personalizat cu echipa preferata

| Ally98 a răspuns:

Pai iai si tu o inimioara sau un tricou si personalizeazo. Uite iti dau eu un exemplu. Te iubesc...sti tu numele

| Laura_1232 a răspuns:

Un puzzle personalizat e super ok; x si il lasi pe el sa-l faca... e ceva frumoswinking

| Cammy_9968 a răspuns:

Deci poti sa pui in rama o fotografie cu voi doi. mi se pare frmswinkingcred ca o sa functioneze.sau saii cumperi o pernuta draguta in forma de inimioara...eu asa as facewinking:X