| Mariab94 a întrebat:

Hey!
stiti ca se apropie valentine's day am o relatie de 2 luni si as vrea sa ii i-au ceva happy si chiar nu am nici o idee... ma puteti ajuta va rog

Răspuns Câştigător
| crissu2314 a răspuns:

Hei, pai poti sa te gandesti la haine ori accesorii pentru el, sau ceva parfum, dar aici trebuie sa ii cunosti foarte bine gusturile. Daca avei ceva timp impreuna poti sa alegi ceva personalizat, un album micut cu voi, un tricou, ori alte lucruri dragute personalizate.Mult succes, sunt sigura ca o sa ii i-ei un cadou minunat happy

| Mariab94 explică (pentru crissu2314):

Parfumuri are ma gandeam la o camasa dar cred ca nu este simbolic happy

| crissu2314 a răspuns (pentru Mariab94):

Poti peronaliza camasa cu o poza cu voi sau ce doresti tu si atunci va fi mult mai bine

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Orice vine din suflet. Încearcă ceva handmade de tine! o scrisoare, un desen ceva.

| tiger333 a răspuns:

Mai bine iti iei tu o lenjerie sexy....ca e tot pentru el la urma urmei! happy

| Ciprian2003 a răspuns:

Salut fi si tu atent la ce lucruri este atenta sau se uita pe la vitrinele magazinului, in orice caz cred ca ar trebui sai dai ceva creat de tine chiar daca nu iese splendit dar sigur o sa-i placa fiarte mult daca-i facut de tine.