| danielpop09 a întrebat:

Eu am fost cu o fata in vara dar ea a vrut sa ne despartim pentru ca mama ei nu a lasat-o sa aiba prieten (are 17 ani )si nu am mai vb cu ea o perioada lunga de timp, m-am intalnit din intamplare cu ea pe strada si am aflat ca sora ei cu care ma intelegeam foarte bine este la spital si nu stiu daca ar fi bine sa o vizitez mai ales ca mama ei sta cu ea si nu o cunosc personal please help! FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Du-te si viziteaz-o la spital! --- este un gest care poate fi apreciat chiar si de "bau-bau"( maica-sa!)

3 răspunsuri:
| pepy63 a răspuns:

Poti face o incercare sa te duci la ea la spital, dar cu prietena ta, vreau sa te asiguri daca asta e motivul despartiri sau altul.Sa nu mai fie un altul poate sa aiba pe altcineva

| DayaneSan a răspuns:

Depinde de ce caracter are mama ei, poate intelege ca esti indragostit de ea si ca orice ursoaica isi protejeaza puiu, (bine doar nu te-o lua la bataie)
Parerea mea, eu zic sa o vizitezi, ai grija ce zici...

| Nede a răspuns:

Eu zic sa te duci sa o vizitezi.asa i'ai arata si mamei ei ca esti un baiat de treaba.eu asa as face in locul tau