| IubesteEa a întrebat:

Buna eu ignor un baiat de mult timp si de cand il ignor nu vorbesc cu el, ieri l-a intrebat pe fratimiu ce fac si unde sunt? faza e ca el nu a renuntat sa ma mai placa dar inainte nega ca ma place zicea ca nu ma place etc.si dupa a zis ca nu a renuntat intrebarea mea este 1.de ce cand il ignor ma ignora si el? 2.de ce a intrebat despre mine? si el e timid de felul lui si cand ma place mult inainte tot asa nu ma baga inseama afara ma saluta vreau sa stiu daca un baiat timid ii place de o fata o ignora si de altele care nu le place de ce vorbeste cu ele? dau funda fara mistouri raspundeti la toate intrebarile pe rand!

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

1- Din ce motiv îl ignori?
2-Poate te place! Dar fiind ignorat(de fapt ne băgat în seamă) Procedează la fel.
3-Dar cea mai mare întrebare este:Tu ai ceva în corason pentru el?

| IubesteEa explică (pentru onasis1961):

Da am multsad

| onasis1961 a răspuns (pentru IubesteEa):

Păi, atunci de ce-l ignori?

| IubesteEa explică (pentru onasis1961):

Findca si el inainte ma ignora si ma durea si am zis sa vada si el cum ehappydar faza e ca de ce intreaba de mine l-a intrebat pe fratimiu ce fac si unde sunt de ce? si nu vorbeste cu minehappy?

| onasis1961 a răspuns (pentru IubesteEa):

Vezi cum faci să n-l pierzi!

| xBya a răspuns:

Nu vorbesti cu el cand il ignori? Pai cum vine asta? Eu credeam ca poti sa si vorbesti cu el si sa il ignori in acelasi timp.
Nota: n`am inteles nimic
1. Dar ce vrei sa faca cand il ignori daca nu sa faca acelasi lucru?
2. thinking
Nota: alt val de ceata totala
Sfat: lasa prostelile si apuca`te de ceva serios.

| barbiegirl96 a răspuns:

1. Pai din moment ce vede ca tu il ignori te ignora si elhappy. 2. Da intr-adevar te place pentru ca daca nu te placea nu intreba de tine, din moment ce ai zis ca te ignora. Te place sa fi convinsa de astahappy Funda?

| Deya05 a răspuns:

Pai 1 Poate ca te ignora fiindca si-a dat seama ca il ignori si tu ( ca sa nu pice el de fraier) 2 Pai sigur te place dar nu vrea sa iti arate din diferite motiive: ca ii e rusine, e timid... (etc)
Acum depinde de tinewinking Succes... Funda?