| IubesteEa a întrebat:

Baietii 1.cand placeti o fata simtiti ceva pentru ea nu? un baiat de care imi placea a zis ca melodia corina a ta se asemana cu noi 2.adica? dau funda! si baiatul asta nega ca nu ma place, si i-am zis intr-o zi pe facebook bravo ai renuntat sa ma mai placi si face el nu am renuntat si am dat de el afara cu un prieten si ala ne a chemat acolo si el ma salutat mi-a zis buna mi-a zambit si eu nu(ca el inainte ma ignora si am zis sa fac si eu la fel)si niste prietene mi-au zis ca el se uita fix la mine ca a ramas cu privirea fix pe mine si zambea:d, asa si vad cand il ignor el nu ma baga inseama si ieri am vazut la profilul lui o poza cu o fata si el cerea likeuri de la altii eu cred ca o iubeste pe aia 3. voi ce credeti? si ieri tot asa eu nu l-am bagat inseama si vad ca mi-a dat like la o poza apoi invitatie la un joc 4.ce sa fac? el mai demult mi-a zis pe 29 ca asta e ceea ce simte el daca il iubesc si el pe mine si daca il plac si el pe mine la fel de mult 5.deci ce simtea? mai exact dau funda fara mistouri va rog.la cel mai bun raspuns si la cel\cea care a raspuns la intrebari pe rand 1.2.mersi!:d

Răspuns Câştigător
| XDestroyX a răspuns:

Imi cer scuze..am citit gresit. Pai faza cu melodia da de inteles ca te place dar e mai rusinos, sincer asa sunt si eu sau cel putin am fost happy Cand mergeti afara te duci la el si ii zici "Putem vorbi ceva numai noi 2" si incepi sa povestesti despre voi doi, adica ce se intampla intre voi si tot timpul sa te uiti in ochii lui si atunci iti vei da seama de ce simte. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Drăguţă,la cei 15 ani ai tăi, stai foarte prost cu gramatica! Dacă tot atât de incoerent vorbeşti cu el, va fugii cât mai departe de tine!

| XDestroyX a răspuns:

Parerea mea e ca te place numai ca ii este rusine sa iti zica si atunci cand a pus poza cu alta fata la avatar a facut-o pentru ca tu nu l-ai bagat in seama in ziua accea si el a vrut sa-ti faca in ciudat happy Deci cu singuranta te place si incearca sa vorbiti fata in fata despre voi.

| IubesteEa explică (pentru XDestroyX):

Xdestroyx nu a pus la avatar a pus pe profilul lui de facebook ce sa fac? si cum sa vb fata in fata daca el nci nu ma baga inseama? si faza aia cu melodia ce a fost?

| IubesteEa explică (pentru XDestroyX):

Pai faza e ca el nu a mai iesit de 3 lunisadfindca face antrenamente..asa dar de ziua mea a iesit pur si simplu nu stiam ca va iesi, asa si se uita la mine zambea dar eu nu ma uitam la elhappydupa a venit la mine mi-a zis buna si mi-a zambit apoi nu stiu ce mi-a zis si iarasi a zambit daca vrei da-mi idul tau printr-un mesaj si iti zicwinking

| XDestroyX a răspuns (pentru IubesteEa):

Imi cer scuze..am citit gresit. Pai faza cu melodia da de inteles ca te place dar e mai rusinos, sincer asa sunt si eu sau cel putin am fost happy Cand mergeti afara te duci la el si ii zici "Putem vorbi ceva numai noi 2" si incepi sa povestesti despre voi doi, adica ce se intampla intre voi si tot timpul sa te uiti in ochii lui si atunci iti vei da seama de ce simte. Sper ca te-am ajutat.