| Yasminegheorghiu a întrebat:

Eu sunt fata, si ma atrag fetele, nu baietii.

Azi noapte am visat ca sarut o fata ce poate insemna?

FUNDA.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Viata ta merge pe dos aia inseamna femei nu baieti iti plac tie

| AnaBejenaru a răspuns:

Dacă te atrag fetele, nu este nici o problemă.
Fiecare dintre noi este îndreptățit să placă pe cine vrea.
Visele au legătură cu gândurile noastre, o frică ascunsă, ceva de care te temi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic.

| mihai69 a răspuns:

Nu înseamnă nimic deosebit. Pur și simplu era un vis. Și fetele au „vise umede", dacă nu știai.winking

| GouDidodino a răspuns:

Esti lesbi

Răspuns utilizator avertizat
| christine99 a răspuns:

Nu e nimic neinregula sa iti placa doar un anumit sex. Totusi tie acum iti plac doar fetele in alte intrebari zici de baieti, how is it Sherlock? laughing

| Bobbye a răspuns:

Inseamna ca e ceva neinregula cu tine. De ce sa nu iti placa cocoselul?