| Georgy_3832 a întrebat:

Intr-o noapte l-am visat pe cel care il plac si ne tineam de mana si ne pupam. Ce poate insemna? Daca puteti sa fiti si voi seriosi straight face

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Era doar un vis, realitatea e diferita.

| Dia a răspuns:

Cum adica ce poate insemna?laughing
E foarte simplu, il iubesti smug!
tuturor se intampla.nu`i nici o problema. oh go on

| andeeee a răspuns:

Nu e cine stie ce...inseamna cal placi ...astai totbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand m-am despartit de prietenul meu il visez mereu ca imi spune ca ma iubeste si ca o sa ne impacam. Nu inseamna nimic, este doar subconstientul tau care stie ce vrea tongue

| roxana_3474 a răspuns:

Subconstientul tau stie ce vrea :X:X... patesc si eu asta de multe ori. Daca adormi cu gandul al el e normal sa il visezi

| TeutzaLoL a răspuns:

Pai, depinde cate odata se mai implinesc si visele...dar cine stie, incearca sa te apropii de acel baiat(in realitate) si s-ar putea sa te bage in seama mai mult si poate se termina cu o combinatie...(si mie mi s-a intamplat odat asa). Noroc:*