| krysstynutzaaa a întrebat:

eu sunt impreuna cu un baiat care mai are un frate. Daca fratele lui e impreuna cu prietena mea, eu cu ea ce ar trebui sa fim (ca grad de rudenie)?

Răspuns Câştigător
| Deliadelias a răspuns:

Cumnate

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata nu sunteti nimic. Daca va veti casatori ambele cu cei doi frati atunci veti fi cumnate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumnate.

| τττ a răspuns:

Bună.
Dacă amândouă o să vă căsătoriți cu cei doi frați veți fi cumnate.Deocamdată nu sunteți nimic, pentru că nu sunteți căsătorite.
Pa, pa.

| maryngeorge a răspuns:

Cumnate

| kim26 a răspuns:

Pana va casatoriti, NIMIC happy!

| AnndaD a răspuns:

La 13-14 ani ai tăi te gândeşti la măritişi? Pune mâna pe carte!rolling on the floor