| Gabriela_6882 a întrebat:

Buna fetelor! Ce mai faceti? Astazi vin cu o intrebare noua. poate plictisitoare din punctul altora de vedere.
Ce asteptati voi de la un baiat...de la partenerul vostru de viata? Care credeti ca esti cel mai important aspect al unui barbat si de ce?

3 răspunsuri:
| zaharbrun a răspuns:

Astept sa ma placa, sa ma inteleaga si sa fie langa bine la bine si la greu. Daca ma cert cu cineva sa am pe cineva care sa-mi dea un sfat. Sa-mi fie si iubit si prietenul cel mai bun in acelasi timp. Sa fie genul de tip caruia pot sa-i spun orice porcarie care-mi trece prin minte, sa rada si sa planga cu mine.Atat vreau!

| Arekandera a răspuns:

Cea mai importanta calitate a unui om(femeie sau barbat) este sinceritatea.De la partenerul de viata primim exact ceea ce lasam sa se observe ca am avea nevoie!

| Bubble13 a răspuns:

In primul rand sa fie sincer, sa ma iubeasca, sa ma inteleaga si sa imi fie mereu alaturi.