| BoolLoove a întrebat:

Imi place de un baiat el e clasa a-VIII-a si eu a-VI-a am fost la ziua unui baiat si a fost si el si se uita la mine foarte insistent nu stiuuu cum sa-l fac sa ma placa ...sau macar sa stiu daca ma place...Raspunsuri urgentee!

Răspuns Câştigător
| luca985 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii sincera cu el. Daca vede ca tu esti sincera s-ar putea sa fie si el sincer cu tine. Dar afla daca are o iubita. Caci daca are ...Ghinion ca cel mai probabil nu renuta la una de a VII pentru una de a VI. Succes

1 răspuns:
| aligru a răspuns:

Pai analizeaza i gesturile. Daca se comporta diferit cu tine, intr un sens bun, atunci e o posibilitate sa i placa de tine. Mai simplu ar fi sa incerci sa petreci timp cu el dar singuri, poate o sa faca primul pas! Cel mai bine ar fi totusi sa i spui ca l placi, si el iti va spune daca te place sau nu!tongue