| anonim_4396 a întrebat:

Buna all?happy imi place de un baiat, dar ma ignora si e cu alta fata care e prietena cu mine, chiar nu stiu ce sa fac, nici macar "Buna!" nu'mi da, dar eu il placcrying va rog...niste sfaturi urgenteehappy:X va pup:*

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Daca este cu o prietena dea ta, mai bine o lasi balta oh go on.

| justmeesb a răspuns:

Buna! Fara suparare dar din moment ce baiatul e intr-o relatie nu ar trebui sa-ti bagi codita pe acolo, mai ales ca sta cu o prietena de-a ta si risti sa o pierzi si pe ea si sa fii catalogata ca strici relatii. Daca si lui ii placea de tine sigur te remarca, iti dadea de inteles intr-un fel, pune-te si in locul prietenei tie ti-ar place ca ea sa incerce sa-i "fure" iubitul? Nu cred asa ca ar fi mai bine sa-ti gasesti pe altcineva pentru ca e clar ca baiatul tine la ea si nu e bine si frumos sa faci rau altora.Sunt sigura ca iti poti gasi un baiat si mai dragut si care sa te placa si el! mult noroc

| Sergiu2609 a răspuns:

Dragoste cu sila nu se poate.