| DoarAnutza2000 a întrebat:

Imi place de un coleg din clasa.Acesta incearca sa se apropie de mine, dar si eu de el.Iar cand vine un coleg pleaca cu el si nu ma mai baga in seama.Deci cum ii pot zice ca il plac, dar nu direct?
P.S. :

4 răspunsuri:
| mdaria a răspuns:

E cam dificil. Ti-e frica de un refuz big grin

Poti din priviri, sa-l ajuti atunci cand consideri ca are nevoie, sa petreci cat mai mult timp in prezenta lui...

| Mirabela_Maria_1996 a răspuns:

Stai cat mai mult in preajma lui, incercati sa va cunoasteti unul pe celalalt mai mult decat deja va stiti, iesiti in parc, ajuta-l atunci cand are nevoie de tine intai fiti prieteni si apoi o sa prindeti incredere cu timpul sa va declarati sentimentele unul fata de celalalt

| Adnana05 a răspuns:

Ii faci un discurs gen știi cum e sa iti placa de cineva de care nu ar trebui sau chestii de genul noroc sa nu iti fie frica si eu trec prin asta pup :*

| DoarAnutza2000 explică (pentru Adnana05):

Care este povestea ta?