| Sely_3806 a întrebat:

Buna imi place un baiat de la mine din clasa sau auzit zvonuri ca si el ma place dar problema e ca de fiecare data neg ca il plac. Cum stiu daca ma place cu adevarat? fundita**

Răspuns Câştigător
| CrazyTeenager a răspuns:

Ar trebui sa petreci mai mult timp alaturi de el, raspunsul ai sa il aflii cu timpul, frecventand anturajul din care face el parte si stand alaturi de el, amandoi va veti apropia daca aveti sentimente de impartasit.

3 răspunsuri:
| ciufulixx a răspuns:

Buna...app deci afli daca te place dupa cum se comporta cu tina.incearca sa vorbesti cu el intre patru ochii sau daca nu la telefon pe mess. stiu ca e greu si eu sunt in aceiasi situatie dar daca nu incerci o sa regreti mai tarziu bafta:*

| Annaa a răspuns:

Retrage-te undeva impreuna cu el si spune-i verde-n fata.Nu te jena.
Daca nu ai curaj, incearca sa il suni cu privat sau ceva de genu, sa te imprietenesti cu el si sa-l intrebi pe cine place.

| Denii_1157 a răspuns:

Poi pui un prieten sa-l intrebe happy Si daca zice ca nu nu inceta! Intreaba-l daca vrea sa fie cu tine happy Atunci vei afla ADEVARUL happy