| Aspirina3D a întrebat:

In cazul in care parintii sunt divortati iar unul dintre ei vrea sa reclame relatia dintre fiica lui de 16 ani cu un baiat de 20 de ani, Protectia Copilului va face ceva? Sau se va intampla ceva?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se va intampla absolut nimic, Protectia Copilului nu intervine in relatii normale dintre tineri.

1 răspuns:
| EaSports a răspuns:

Corect a expus colegul. Protectia Copilului nu va interveni atata timp cat nu exista ceva probleme in sfera respectiva.