| DeeaDede1010 a întrebat:

In curand va fi ziua de nastere a mamei si i-am cumparat multe chestii (38de lucruri) care sunt depozitate in cutii mari. Ma gandeam sa le pun pe toate intr-un cadou urias, dar cum? Am cumparat folie de impachetat cadouri.....Deci cum sa le impachetez? Va rog sa ma ajutati. FUNDA.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Poti procura mai multe cutii, apoi adaugi cadourile in cutii, fa rost si de o cutie mai mare in care sa atasezi toate cadourile.
Daca cadourile sunt marunte, poti procura cutiute pentru fiecare cadou, in felul asta, ii vei da de munca mamei.
Important este gestul si intentia ta.
http://sunt-creativ.ro/idei-de-impachetat-cadouri/
La multi ani maicutei tale :)

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu cat sunt de mari dar poate poti sa le pui intr-o cutie de carton de la TV si sa prinzi folia de impachetat cu scotch.

| DeeaDede1010 explică:

Sunt foarte mari...cel mai mic estw cuptorul cu microunde

| DeeaDede1010 explică:

Este**

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu-i nevoie sa sa le impachetezi toate in aceeasi cutie...
Le pui separat, insotite de mesaje dragute!

| DeeaDede1010 explică:

Multumesc