| Czernak_Alexandra_1996 a întrebat:

Ce cadou de mana pot sa ii fac mamei de ziua de nastere va rog ajutati-ma!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un colaj cu voi doua. o felicitare, o rama foto cu voi, o bratara din margele, daca esti mai avansata chiar un inel! :3
Mama ta oricum va aprecia ce ai facut si te va iubi mult mult mult! Funditaa?

| andru10best a răspuns:

O felicitare imensa in care sa lipesti poze cu voi doua si sa scrii cateva cuvinte despre amintirile cele mai frumoase pe care le ai impreuna cu mama ta.

| Johndoe2023 a răspuns:

Daca ai multe poze cu ea si cu tine, ii poti face ca un panou(tablouas) care sa cuprinsa poze de cand erai mica pana acum ( poze in care sunteti amandoua). un cadou frumos ar fi si un mic dejun pregatit de tine pentru ea si sub farfurie o felicitare facuta de tine pe care sa scrie pentru cea mai buna mama din lumewinking

| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Un ceas, o geanta, un plic(geanta mai micuta)

| alexandra2000ale a răspuns:

Poţi să îi faci o brăţară din ată dinaia mai gorasa (goblen), o felicitare făcută de tine, să pui într-o ramă o poză cu tine şi cu mama ta de când erai mică, un trandafir din hârtie (cauti pe youtube)... sper sa te ajute...puphappy

| Razvansmekeran a răspuns:

Fa-i o bratara cu culoare ei preferata.