| Cata240 a întrebat:

Intrebare pentru cei singuri. De cat timp nu ati mai fost intr-o relatie? Va simtiti bine singuri? Eu cu cat trece timpul si nu am pe nimeni, ma simt din ce in ce mai rau.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la 17 ani nu am mai avut, ma simt bine nu e viata grea. Mai rau m-as simti intro relatie pentru ca apar certuri sau infidelitati

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De peste 20 de ani sunt singura (fi-meu nu se pune laughing ) si ma simt excelent. Cred ca e chestie de temperament.
Am impresia ca nici n-as mai putea sa ma mai implic intr-o relatie; ar fi prea mare inghesuiala.

| RAY a răspuns:

De cateva luni, dupa multe dezamagiri in iubire numai am incredere in sexul opus, eu ma simt ok, nu ma simt singur am parintii care ma iubesc, niciodata nu o sa stau cu o femeie care sa stea cu mine din interese materiale, daca toate sunt materialiste asta e, fa un sport, fa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte normal sa te simti singur. Cu totii avem nevoie de iubire si afectiune. de multe ori si eu ma simt singura, iar singuratatea e unul dintre cele mai triste sentimente... De cat timp sunt singura... Mi-e rusine sa zic... Incearca sa stai in compania prietenilor si sa cunosti fete/baieti noi. Keep calm. Vezi ca multi dintre noi aici suntem in asentiment

| NegruAlb a răspuns:

Buna. De 2 ani nu am o relatie. La început a fost foarte bine, dar in ultimele lui ma simt cam singur si naspa...

| FataTimida a răspuns:

Hei. Eu de 5 luni nu am avut o relatie. In prima luna ma simteam chiar libera si destul de ok. Dar acum ma simt singura si nu stiu ce sa fac ca sa ies din starea asta, sa nu mai zic cand intervine nostalgia si o dau pe drame laughing. Te inteleg perfect. Forever alone sad. Gandeste-te ca tu nu ai nevoie sa iti gasesti jumatatea caci te-ai nascut intreg, pe mine ma ajuta happy

| bogdan050 a răspuns:

E normal sa te simti asa. si eu ma simt asa. Am aproape 17 ani si nu am avut nicio relatie...

| olisacre a răspuns:

Da,e naspa, fosta mea prietena m-a parasit...eu tot o iubesc dar ea si-a gasit alt iubit...
Forever alone - bine zis... e bine la inceput dupa aia zici ce ai tu de nu placi lumii?

| fanfactory a răspuns:

Eu nu am avut niciodata o relatie pana acum cateva luni am fost ok dar pe zi ce trece am senzatia ca treiesc degeaba fara o iubita ca sa am cuii oferi dragoste si ea sa faca la fel am 17 ani. E super nasol.