| oana1 a întrebat:

la ce lucru sau obicei ati renunta din dragoste pentru persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| dodonika a răspuns:

Buna eu sunt casatorita de 2 ani si iti spun ca nu as renunta as cadea la un comun cu persoana iubita atata timp cat eu as face sacrificii si persoana de langa mine ar face si asa sar rezolva toate lucrurile...cand eream mai mik renuntam la orice dar acum gandesc altfel deoarece exista si un bebe... vreau si eu fundita plizzz

13 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

La orgoliu!

April
| April a răspuns:

Daca mi-ar cere, n-as renunta la ninic; dar daca nu mi-ar cere, insa binele ei ar tine de sacrificiul meu, as renunta la orice. Din iubire.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

La lenea de a gati.

| NickiMinaj a răspuns:

La nimic, pentru nimeni smug

| remus a răspuns:

In primul rand as renunta cu cea mai mare placere la acesti politicieni parveniti care ne fac zile grele. o zi buna iti doresc!

| siwel a răspuns:

La orice jigneste sau ofenseaza persoana iubita. A iubi e in contradictie cu a jigni, face in ciuda, a te razbuna, a ofensa... deci orice produce rau persoanei iubite trebuie indepartat.

| Anonim69 a răspuns:

Tigarithinking

| ioana_8259 a răspuns:

La tigarilaughingeu fumez si iubytul nu fumeaz suntem de 3 ani impreuna si a inceput sa imi interzic sa mai fumez si i-am spus ca asa ma cunoscut si ca nu are nici un drept sa imi interzic asta. orice alceva dar pana la tigaribig grin deci as renunta la multe pentru el dar la tigari nubig grinptr ca nici eu nu il pun sa renunte la ceva il iubesc asa cum este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde cat e de puternica dragostea pentru pers iubita ca de exemplu eu pentru iubirea mea as renunta la orice absolut orice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cine-mi cere sa renunt? persoana iubita? ma indoiesc. ea ma accepta asa cum sunt. daca -mi pune conditii ca sa ma iubeasca, poa sa-si vada de drum.

| princess_9789 a răspuns:

Buna.
La unul singur: la fumat si atat.happy
Pentru ca asa m-acunoscut, asa raman.Partea cu fumatul chiar cred ca l-ar deranja daca el ar fi nefumator.In rest, la nimic, chiar daca obiceiurile mele sunt defecte{minore}. daca ar fi majore, orice pentru mai bine!
happy

| ElenaOtilia a răspuns:

Da-i funda lui swinel! a raspuns cel mai bine

| geo_4890 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa renuti la nimic, daca te iubeste te accepta asa cum estiwinking

":d