| Oana_Gabriela_Bezercu_1991 a întrebat:

Buna logodnicul meu a visat ca am mers aman2 la o nunta dar cand am ajuns acolo la nunta nu era muzica ca lautari nu au fost venit inca ce inseamna:

2 răspunsuri:
| Robert030 a răspuns:

S-a gandit prea mult la nunta in mod negativ si a adormit cu acest gand, apoi - Pam! Un vis despre nunta

| MascululAlphasiBeta a răspuns:

Prietenul tau sufera de un posttraumatism cangrenian cu accente clausthateriene pe fondul unei neimpliniri sexuale. tot ce trebuie sa faci este sa rezolvi problema cum stii tu mai bine si urmatorul lui vis va fi cu totul altul.