| roxiimaria97 a întrebat:

Buna
M-am despartit saptamana trecuta de prietenul meu(avem 3 luni si ) pentru ca mi-a spus ca simte ca relatia numai functioneaza...Eu vreau sa ne impacam si nu stiu cum sa fac asta.Nu as vrea sa intru pe el sa vorbim pentru ca ar crede ca sunt obsedata
Ce as putea face?

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Afiseaza o indiferenta eleganta.

| mgtow a răspuns:

Sa il lasi daca asa vrea

| Atotstiutorul a răspuns:

Absolut nimic. daca te vrea inapoi o sa iti dea de inteles

| Elly94sweet a răspuns:

Daca el a zis ca numai functioneaza asa o fi. poate are pe altcineva. 3luni este mult prea putin pentru o relatie. daca vrei neaparat sa te impaci cu el spune-i ca vrei sa vorbiti deschis, ca iti pare rau daca ai facut ceva gresit, ca il iubesti, ca mai meritati o sansa. daca tot nu vrea si nu vrea atunci asta este. fata sunt 1000 de baieti pe lume.si daca zici : a pai niciunul nu o sa mai fie cum a fost el.il vreau pe el etc etc..nu este asa.deloc.eu am trecut prin 4 despartiri a cate 1 an, 8 luni etc si ce crezi? acum sunt cu iubitul meu de 3 ani.si eu tot asa faceam ca tine.nu se merita.pentru niciun barbat.happyvorbeste cu el daca vrei. spune-i ce ai pe suflet.