| Lena19 a întrebat:

M-am despartit cu prietenul meu deacum de 2 luni. Dar inca il plac .El deacum se intilneste cu alta fata .Toti prietenii comuni imi spun sa ne impacam dar eu nu pot sa-i scriu , nu vreau sa par obsedata dupa el.Nustiu ce sa-i spun.Dati-mi ceva sfaturi ce as putea sa il intreb ca sa nu par obsedata dupa el.

2 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Acum eu te cred ca te place dar nu ii strica relatia poate el daca este cu alta fata nu mai are sentimente pentru tine si asa eu cred sa nu te bagi in relatia lor. Tu poti sa iti gasesti pe altcneva, mai dragut care poate sa te iubeasca neconditionat.Deci faci cum iti cere inima. Pup

| sasha8sagh a răspuns:

Dupa parerea mea el inca te iubeste, dar si el este framintat de aceiasi intrebare ca si tine eu sint in aceiasi situatie si crede-ma ca daca o sa-i spui adevarul fara exagerari el o sa inteleaga. sper ca ti-am fost de ajutor.succes