| wewe13 a întrebat:

Ma chinui de cateva zile sa ii gasesc un cadou potrivit iubitului meu, si nu stiu ce... m-ati putea ajuta?

P. S. : E un baiat sofisticat... are haine doar de firma.

DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Cred ca o spun a 3 a sau a 4 a oara, dar ce ai zice de un parfum barbatesc mai sofisticat care sa-i placa si lui?
Sau poate o camasa si o cravata mai minunata si sofisticata, ca sigur i-ar placea.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Ii poti cumpara un set de camasa-cravata in culoarea lui preferata, dintr-un material de calitate si de la o firma de la care isi cumpara el haine, parfumul lui preferat, uh ceas de mana elegant, o bratara sau un lantisor cu initiala lui din aur sau argint plus o sticla de sampanie/whisxki/coniac daca e major si un tort delicios pe care sa scrie "la multi nai, X! Te iubesc!" si, eventual, o poza cu voi doi intr-o rama deosebita sau un album cu pozele voastre de la ionceputul relatiei si pana in prezent.Bafat in alegerea cadoului perfect si va doresc sa fiti fericiti impreuna si sa va iubiti mult!