| anonim_4396 a întrebat:

maine este ziua iubitului meu ( face 15 ani ) si vreau sa ii spun "la multi ani" intr-un mod mai special. cunoaste-ti niste mesaje cu urari deosebite? va rog, am nevoie repede. dau fundawinking

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| epurel a răspuns:

Nu spune nimic, un bj e de ajuns.

| adyionut a răspuns:

Daca vrei sa ii spui la multi ani in mod special lasa sa vina din tine si spune-i cu inima ta si sa vina din sufletu tau. spune-i ca il iubesti in fata si crede-ma ca e cel mai frumos lucru. daca esti intragostita de el cu adevarat cand esti fata in fata iti vine multe cuvinte frumoase. daca nu crezi in iubire nu intelegi ce vreau sa zic si las-o balta