| Gabytsa96Girl a întrebat:

Maine este ziua unchiului meu. Ma puteti ajuta cu un mesaj mai impresionat ceva de genul " dragul meu unchi"... etc. Dau funda sa fie un mesaj mai lung special pentru unchi

1 răspuns:
| andreealc345 a răspuns:

Buna. Eu ti-as spune cu mare drag acel mesaj, dar stii, asta e treaba ta. Ia un pix si o foaie de hartie si scrie acolo ce simti cu adevarat pentru unchiul tau. Nu vreau sa fiu rea sau ceva in genul, doar ca va fi mult mai bine pentru tine, cat si pentru el. Va percepe altfel urarea. Va simti ca este scrisa de tine si ca ai pus suflet. Nu trebuie sa fie cine stie ce compunere sofisticata si nici nu trebuie sa te gandesti o gramada pentru a scrie cateva fraze adevarate, provenite din adancul inimii tale. Propiile sentimente ti le treci pe hartie, atat. Sper ca te-am ajutat :*