| crisssssssstinutzaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna mi s-a intamplat ceva aseara m-am intalnit cu un coleg am vorbit iar la un momendat am ajuns la el in pola acesta a inceput sa imi puna mana pe fund sani si sa ma sarute neam jucat putin cu manutele doar neam jucat apoi el mi-a propus sa facem dragoste mentionez am avut o relatie cu acesta..era excitat la maxim se simtea asta nu stiu ce sa fac credeti ca el mai tine la mine si mi-a spus sa ne impacam ca ma iubeste.el acuma sa cu o fata si a zis ca pentru mine face orice cred ca vrea sa se folosesaca de mine voi ce credeti tongue

Răspuns Câştigător
| M1XTaP3 a răspuns:

Asculta-ma pe mine vrea sa se foloseasca de tine atata tot nu-l intereseaza deloc de tine fa cum vrei dar gandeste-te si la ce te-am zis eu doar sunt baiat stiu ce vor baietii de la o fata. laughing))

5 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Cred ca nimeni nu-ti va putea raspunde vreodata la aceaste intrebari. Nu ai decat sa te bazezi pe cat de bine il cunosti, cum s-a purtat in trecut cu si fata de tine, si sa raspunzi singura la intrebari. Dintre noi toti, tu esti singura care-l cunoaste, asa ca tot ce ai sa citesti aici sunt doar raspunsuri subiective fara o tangenta cu realitatea.

Sorry.

Numai bine, Shinwinking

| deliqventa13 a răspuns:

Ciudata poveste.Nu te lasa pacalita de toti fraierii

| Ioana011 a răspuns:

Normal ca vrea sa te foloseasca. Spune-i sa isi lase prietena daca vrea o relatie cu tine si vezi ce face.

| Anonim1045 a răspuns:

Nu poti sa ai incredere in oameni oricum, dar cand un baiat iti spune ca te iubeste in timp ce este excitat la maximum e clar ca NU SE PUNE. Poti sa il crezi dar serios, oamenii cand sunt excitati spun multe...multe minciuni laughingwinking

| paradis0090 a răspuns:

Corect! Baietii in general asta urmaresc