| anonim_4396 a întrebat:

Eu am 17 ani si sunt virgina dar aseara m-am intalnit cu un baiat mai mare ca mine cu 10 ani si l-am lasat sa ma sarute pe sani dar atat adica nu am facut altceva ca el a zis ca nici nu vrea sa facem dragoste pana cand nu fac 18 ani.Este rau ca l-am lasat sa ma sarute pe sani?

18 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Cu toate ca nu ti-a facut nimic, trebuie sa fii mai precauta data viitoare si sa ai grija in ce jocuri te bagi.

| Anecherry a răspuns:

L-ai lasat sa te sarute pe sani de la prima intalnire? si nu te-ai gandit de ce nu vrea sa faca dragoste cu tine decat cand faci 18 ani? draga mea, ai grija ce faci si cu cine te intanesti. unul din asta cu 10 ani mai mare decat tine poate profita usor de naivitatea ta, si nici nu ai timp sa-ti dai seama cum ai ajuns in patul lui. si mai ales ca esti si virgina... te invarte, te suceste si te prosteste foarte usor, pentru ca la 27 de ani ai lui a avut multe ca tine si stie cum sa te ia.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Pai nu prea e bine ca l-ai lasat de la prima intalnire.Intre voi e si o diferenta mare de varsta, el la 27 de ani mai are si alte nevoi si nu stiu daca va putea sa te astepte 1 an, poate doar daca veti avea o relatie serioasa si te va iubi cu adevarat.
Conteaza sa vrei si tu sa faci dragoste, nu numai el.

| tarziu a răspuns:

Daca mai iesi cu el o sa ne trezim in curand cu intrebari de genul :"De ce m'a parasit? am facut tot ce mi-a zis, eu chiar tin la el. Help plizzzz"

| dydy22 a răspuns:

Este prea mare parerea mea

| Pupily92 a răspuns:

Nu ai facut deloc bine.si oare dc vrea sa te astepte pana la 18 ani? ca sa nu intre la corupere de minori! e cam mare pentru tine, l-ai lasat sa-ti sarute sanii, sa te atinga...hmmm...nu e bine!

| L a răspuns:

Da, nu trebuie sa-l lasi de la prima intalinire.Eu una zc ca e mai bine sa iti gasesti un baiat apropiat de varsta ta, el are deja 27 de ani e deja trecut prin viata fata de tine care esti inca o adolescenta.

| Te besk a răspuns:

Este cel mai rau lucru! Nu trebuie sa lesi pe nimeni sa faca asa ceva, ti s-ar fi putut intampla orice de exemplu sa te violeze sau ceva de genu mie m-am mea mereu imi zice ca atunci cand voi avea prieten sa nu-l las sa puna mana pe fund sau sa ma mangaie sau sa puna mana la mine pe sani, nu este bine si aporpo daca iti place de un baiat trebuie sa ii arati ca il iubesti, dar nu mult pntru ca daca ii arati atunci v-a crede ca esti al lui degeaba daca el tot iti zice ca te iubeste si te mangaie tu nu trebuie sa faci acelasi lucru nu trebuie sa ii arati doar unpic ca atunci te va iubi si ma mult:*:*:*:X:X:X. Succes

| Te besk a răspuns:

Vei regreta la urma:X:X:X

| imiplacemov a răspuns:

Nu crezi ca e cam mare? Poate e insuratlaughing
Gaseste-ti si tu unul pe varsta ta/

| evoke a răspuns:

Da, nu trebuia sa-l lasi sa faca asta de la prima intalnire.
Dupa...cand o sa implinesti 18 ani si poate o sa faci dragoste cu el iti zic sigur ca dupa ce profita de tine o sa te lase.
Nu degeaba se dau astia de 20 si ceva de ani 30 la fete cu vreo 8-9 ani mai mici decat ei.

| TheMihutz a răspuns:

Numai pe sani te-a sarutat? nu cumva mai ai ceva de zis?

| bibishor a răspuns:

Eu cred ca daca voia sa profite de tine profita, dar s-a oprit la a te saruta, spunandu-ti anticipat ca nu vrea sa mergeti mai departe...nu poti sa spui ca ai gresit grav sau ceva de genul, doar ca poate ar fi fost mai dragut sa va plimbati, sau sa mergeti la un suc. oricum iti sugerez sa nu iti faci sperante mari cu el deoarece e si aceasta diferenta de ani, tu inca esti novice in ceea ce priveste viata in comparatie cu el, dar cine stie poate vrea sa iti arate cum este viata, incearca sa-i fi o amica buna.ai grija de tinewinking

| KidaxRawr a răspuns:

Iati si tu un baiat de varsta ta...ca cu 10 ani mai mare nu-i bine si de la prima intalnire... ei ei!

| ZeroBarat1 a răspuns:

Prea exagerat, na-re niciun sens sa vorbesti cu unul cu 10 ani mai mare ca tine, nu-i vad rostul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la prima intalnire? smug

daca da este de rau big grin

si totusi.are 27 de ani. unde crezi ca va duce asta? :p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| justeu a răspuns:

Las-o balta... termina cu el!