| IooMar a întrebat:

Buna!
Nu ascult manele deloc, dar vreau sa aflu cum se numeste melodia care are versurile ceva de genul: " esti frumoasa, sexy, te voor toti barbatii" si undeva pe fundal spune " Maria Maria" stie cineva cine o canta si cum se numeste? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ROZ22 a răspuns:

Cine se scuza se acuza. scrie pe google versurile si va trebui sa gasesti

3 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Daca nu ai asculta manele, nu ai pune aceasta intrebare.

| Julyett a răspuns:

Liviu Guta- te quiero maria

rolling on the floor)

| IooMar explică (pentru Julyett):

Nu cred ca este ceva amuzant... si iti multumesc pentru raspuns, am ascultata aceasta melodie si nu este!