| NIRVANA21 a întrebat:

o prietena a mea are o problema : mama iubitului ei nu o suporta si i-a interzis baiatului sa se mai intalneasca cu ea ii asculta convorbirile ii citeste mesajele il spioneaza prin sora-sa ce ar trebui sa faca fata pentru a mai putea sa ramana impreuna cu baiatul? Sa va povestesc de ce nu o suporta mama pe fata :baiatul este cls a 6-a si umbla cu baieti de liceu el a facut laba si l-a prins mana iar masa a crezut ca e vina fetei iar baiatu nu a comentat.

Răspuns Câştigător
| MadyPufu a răspuns:

Este normal ca orice copil sa aiba anturaje cat mai mari si mai periculoase,dar ceea ce a facut,nu este intocmai ceva placut! Ar trebui sa vorbeasca cu mama sa si sa ii spune ca nu este din vina fetei, ci din cauza problemei baietilorlaughingDar sincer este mult prea mic pentru asa ceva! Ar trebui sa aiba o discutie in familie:mama, fiu, gagica si sa ii explice ce se intampla cu adevarat in lumea noastra, a adolescentiilor!

| NIRVANA21 explică (pentru MadyPufu):

Hei nu imi place partea cu problema baietilor!

| kongeriket a răspuns (pentru MadyPufu):

„nu este din vina fetei, ci din cauza problemei baietilor" - Oh da, sigur, că fetele nu se masturbează niciodată, nu, nu, nu. Doar băieții au ei o „problemă".
Bă nene ce mentalități *facepalm*.

| MadyPufu a răspuns (pentru kongeriket):

Domnu' expert vorbeste frumos, bine ca ai tu mentalitate buna...Bv nenea!

| kongeriket a răspuns (pentru MadyPufu):

Păi și ce, n-am vorbit frumos? Te ofensează cuvântul „masturbare"? Se folosește la clasa a VII-a la lecțiile de educație sexuală.

| MadyPufu a răspuns (pentru kongeriket):

Nu ma ofenseaza cuvantul "masturbare", imi place de tine k ai facut in clasa. a VII-a! Felicitari, ca ai fost atent la ore!

8 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Pai probabil ar trebui ca baiatul sa o invite la cina si asa mama sa o va cunaoste mai bine!

| crina_1119 a răspuns:

Baiatul inseamna ca nu e in toate mintile daca face chestiile astea stiind ca exista riscul ca maicasa sa il prinda. E vina lui ca maicasa nu o suporta deoarece daca atunci cand la prins zicea ca nu are nici o treaba prietenaa lui atunci maicasa nu mai avea nimic cu ea. Pentru rezolvarea acestei situatii baiatul trebuie sa aiba o discutie cu maicasa in legatura cu relatia lui. Sau poate avea o discutie iubita lui cu maicasa. poate asa isi va da seama ca nu e nimic in neregula daca cei 2 se intalnesc. bafta! funda puppy dog eyes?

| NIRVANA21 explică (pentru crina_1119):

Stai sa vad ce mai raspund si restul dar raspunsu e bun