| anNaaa a întrebat:

O prietena de-a mea iubeste un baiat de 16 ani ea e mai mica cu trei ani.Il iubeste de ceva timp dar doar acum de vreo cateva saptamani au inceput sa se salute.Baiatu stie ca ea il place dar nu vrea sa fie cu ea.Ieri a lasat-o sa il pupe pe obraz si o tot intreba daca nu mai sta cu el. Dupa cum vorbea [cred ca era la vrajeala]. dupa ce la pupat el a mers in casa insotit de un prieten de a lui si dupa ce au ajuns in scara i-a spus ca nu-i place de ea si se jura pe mai'casa.Baiatu la care i-a spus mi-a spus mie. ce sa fac sa ii spun prietenei mele? Se va supara fff tare. Pentru ca il iubeste ce sa o sfatuiesc?[nu ziceti sa ii zic ca nu o merita...sau chestiioh go on. i-am zis si ea a zis ca il place si. ce sa facem?

3 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Eu zis totusi sa nu te bagi, chiar daca e prietena ta
poate el nu o place datoria aspectului ei fizic, cred ca nu se cunosc f bine daca zici ca abia se saluta
lasa-i sa se cunoasca, poate cu timpul o s-o placa si el sau o sa-si dea ea singura seama happy

| Siracuzia a răspuns:

Pai trebuie sa ii explici ca dragoste cu sila nu se poate. Daca lui nu ii place de ea, trebuie sa il lase in pace si sa isi gaseasca alt baiat care sa o pretuiasca.Succes!happy

| Th3ut a răspuns:

Am trecut si eu prin asta anna soramea placea un baiat si el nu o placea si i-am axplicat incet i-am zis baiatul acesta nu te place si degeaba sa filtrezi cu el daca nu te place cel mai simplu ar fi sa uiti de el si sa te gandesti la altceva cum ar fi la un alt baiat sunt o mie de baieti pe pamant mult noroc big grin