| Făraş a întrebat:

ati putea sa imi dati un sfat? Deci in parc avem o gasca (20 copiii) si avem 1 cuplu azi ne-am jucat provocare pe pupat si noi ii puneam pe 2 sa se pupe in continuu si la sfarsitul jokului i-am intrebat daca le-a placut si au zis da iar dupa aceea fata l-a luat pe baiat si i-a facut mai multe complimente si i-a spus ca il iubeste! desi baiatul acela are deja o iubita care a inceput sa fie cam rece cu el si s-a gandit ca maine sa o cunoasca mai bine pe Mada aadika fata care i-a spus ca il iubeste si sa vada daca sa o paraseasca pe iubita lui de acum ea deocamdata e la tara si nu stie de astawinking va dau un exemplu cand ea era rece: s-a dus pana la scara blocului supy el s-a dus sa o impace si a intrebat-o daca poate sa stea cu ea si ea a spus -mda poti...(cu un ton suparat)
(el)-dc esti suparata?
(ea)-nu pot sa iti zic ca e o chestie de fete si mai e si altceva(cu acelasi ton)
el dupa aia a plecat si a venit inapoi in parca si ea a inceput sa planga si eu m-am dus sa o impac si a mers dar tot suparata a fost! VOI CE ZICETI SA FACA EL? mersi fundita :*:*

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Este doar o joacă de copii. Tipul respectiv ar trebui să facă ce simte; iar fata cu, care este el împreună acum ar trebui să se gândească mai bine ce vrea să facă pentru că mie mi se pare că nu prea simte ceva pentru el. Singurul sfat pe care îl pot da, este acela de a face ce îi spune inima. Dacă simte că nu mai are nici un sentiment pentru fata cu, care este el împreună acum ar trebui să se despartă.

| Făraş explică (pentru positivity):

AAa am uitat sa mentionez fetele trec a6-a si el a8-a! si fetele sunt certate de asta' iarna!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faca ceea ce simte, dar daca vrea sa fie cu Mada, sa se desparta mai intai de cealalta. Nici o fata(persoana de fapt)indiferent vum este ea, nu merita sa fie inselata.

| silivlad a răspuns:

Eu cred ca ori tu ii esti un prieten apropriat ori tu esti el! si raspunsu il gasesti la aialalti
!

| Făraş explică (pentru silivlad):

Suntem doar prieteni si cu cateva zile in urma am fost certatiwinking

| MarinoiuMarian a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa canti la ele!

| Făraş explică (pentru MarinoiuMarian):

Eu cred ca ar trebui sa nu raspunzi la intrebari care nu ti se potrivescwinking