| Iiiiioana a întrebat:

Buna tongue
deci va rog sa ma ajutati big grin
ieri am fost in centru cu mama si era 6 jumate si am zis ca daca ma mai lasa afara cand ajungem acasasi a zis ca mai vedem. apoi eram aproape de parcul in care ne intalnim eu si gasca si am rugat-o pe mama sa ma lase sa ma duc sa le spun fetelor ca nu cred ca mai ies api afara si m-a lasat si a zis ca ne intalnim acasa dar sa nu stau in parc.
eu m-am dus si am stat jumatate de ora si apoi am vrut sa plec si fetele tot ziceau mai stai mai stai 5 min. si am mai stat si nu am obesrvat ca mai trecuse inca o jumatate de ora. am mers acasa mama a zsi ca nu ma mai lasa afara deloc pana zice ea deci un fel de pedeapsa.
cum pot sa o conving sa ma mai lase afara? ca asa de rau imi pare ca nu pot iesi straight face in timp ce fetele se distreaza fara mine sad
fundoi cea mai buna solutie big grinbig grinbig grin
mersi :*:*

Răspuns Câştigător
| denisaa_5962 a răspuns:

Asta nu este deloc bine, deoarece daca o sa te ierte iar o sa stai inca o ora si tot asa la nesfarsit inteleg ca vrei sa iesi afara dar totul are o limita dar dealta data sa nu mai faci asta, cereti scuze si spune-i mamei-tale sa te ierte si ca nu o sa mai se intample niciodata.Si bafta si uitate la ceas (eu cred ca prietenii tai au fost devina deoarece ti-au zis sa mai stai 5 min si s-a transformat in 30 de minute si nu este tot una,, si dealta parte este si vina ta ai vazut mama ta ti-a zis sa nu stai mult

7 răspunsuri:
| Quiescent a răspuns:

Spune-i că n-ai conștientizat trecerea timpului.

| Kittynika a răspuns:

Astepti sa mai cresty...

| rapper_8029 a răspuns:

Zii sa-si aduca aminte ca si ea a fost copil...la mine tot timpul merge! bafta!

| PinguinuL a răspuns:

Aaa...shotgun?

| slyde a răspuns:

Roago zi ca iti pare rau sa te mai lase un pic

| bernylory a răspuns:

Incearca sa sa ii castigi increderea,sa fii mai apropiata de ea,n ar strica daca din cand in cand ii mai povestesti despre cum decurge o intalnire cu prietenele tale, despre ce vorbiti[bine.nu chiar tot,doar cat crezi tu ca trebuie sa stie]mamelor le place asta! Incearca sa o pupi mai des,ca sa se simta iubita[la mine a mers, e adevarat ca au trecut multi ani, dar tactica mea a dat rezultate]. succes

| dannydann a răspuns:

Spune-i ca ai gresit si ca nu o sa se mai repete ...si cereti scuze...