| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa o conving pe mama sa ma lase afara daca sunt pedepsita? Cum o fac sa imi ia pedeapsa? Ajutati-ma va rog!

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Acum nu faci nimic, te inveti minte si data viitoare nu mai faci greseli ca sa fii pedepsita.

| monyk a răspuns:

Buna, vb frumos cu ea, convinge-o ca meriti sa fi iertata, promite-i ca nu vei mai face ce ai facut de ai suparat-o, bafta.

| anaid a răspuns:

Te porti ca "fiica model":d la mine merge mereu:d

| Casiana a răspuns:

Eu propun sa iti ispasesti pedeapsa de data aceasta, si sa ii arati mamei ce cuminte si demna de admirat esti...Castigai respectul, si incet, incet si mama va capata incredere in tine, urmatoarea pedeapsa nu va mai avea loc...Asa ca fi cumintica acum, fi fata inteligenta, si o sa vezi ca o sa fie mai bine...sadPedeapsa cat mai usoara... Te pup!

Pa, pa!

| night_crawler a răspuns:

Ii spui asa:mama, te rog sa ma ierti pentru ce-am facut...promit ca nu mai fac...si daca nu te lasa...santajeazo cu anumite lucrurilaughing

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Sari pe geama ce nayba:X
si eu saream ca ma`ncuya`n camerarolling on the floor
sambata seara sa nu merg la dyscoteca
da mno...ma pregateam*n camera.ma faceam ca adorm si saream geamustraight facelove struck
nu-y greu nu?

| rabbit a răspuns:

Plangibatting eyelashes la mine functioneaza de fiecare datalaughing i se face mila de mine :O3

| Andrei_7632 a răspuns:

De ce ai fost pedepsita?hee heedu-te la ea si roag`o sa te lase afara ca nu mai facicrying

big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa fii gospodina un timp in kasa...si la sigur te va iertabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ajutati-ma va rog! Am fost pedepsita 2 saptamani. ca nu am mers la scoala 1 zi fara sa stie ea si in timpul ala ea mergea la lucru si eu ieseam afara dar o data a venit my devreme si m-a prins. oai ce ma caftitcryingcrying si mi-a dat din nou inca 2 saptamani. ce ma fac? Nu ma pot intalni cu iubi meu cryingcrying