| anonim_4396 a întrebat:

Bună, părinții mei nu mă vor lăsa la liceul militar, aveți o idee de ce nu mă vor lăsa?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dă-mi numerele lor de telefon ca să ii intreb.
Cine crezi ca stie de aici motivele parintilor tai?

| Violleta2022 a răspuns:

Pai tu ar trebui sa ne spui noua ce motive ti-au dat parintii, ca sa nu te lase la acel liceu, ca noi nu avem de unde sa stim.
Ai vreo boala cronica, sau vreun handicap mental ori fizic?

| Foxyroxy1234 a răspuns:

Liceul militar -razboi -ucraina -rusia cred ca are legătura cu negarea parintilor tai de a nu te lasă la liceul acesta! Oricum lupta pentru, visele tale SI alege ceea ce crezi tu ca iti va fi bine pentru viitorul tau. Succes!