| maryalx a întrebat:

Hello TPU! Peste doua saptamani, parintii mei sarbatoresc 22 de ani de casnicie. As vrea sa le fac un cadou frumos dar nu stiu ce.Astept sugestii! Multumesc.

3 răspunsuri:
| Andradutsa a răspuns:

Hmmmm...incearca sa gasesti cate o poza din fiecare an de cand sunt casatoriti. 22 la nr...le scanezi, le micsorezi, le scoti la imprimanta, iar apoi le lipesti pe o foaie alba, o inramezi si gata tabloul si cadoul big grin in caz ca nu te descurci foarte bine cu scanarea, etc, te poti duce la un centru specializat big grin

| Aniisoara a răspuns:

Un tort in forma de inima big grin si o sampanie

| PerryP a răspuns:

Salut ai putea sa cauzi o poezie pentru ei sau sa le faci sau daca nu sa le dai la fiecare cate o cana pe care sa scrie numele mamei tale si numele tatei tale se face la comanda si nu costa mult. Funda?